Kvaliteedi hindamise kokkuvõtted

Täienduskoolitusasutuste kvaliteedi hindamine 2020: tulemused ja õppetunnid

Ülevaadet täienduskoolitusasutuste kvaliteedi hindamistest aastal 2020 saad lugeda siit.

Arvutioskused

2020. aastal hindas EKKA arvutioskuste valdkonnas 12 koolitusasutuse õppe kvaliteeti. Loe kokkuvõtet siit.

Ettevõtlus ja isikuareng

2020. aastal hindas EKKA ettevõtluse ja isikuarengu valdkonnas 9 koolitusasutuse õppe kvaliteeti. Loe kokkuvõtet siit.

Juuksuritöö ja iluteenindus

2020. aastal hindas EKKA juuksuritöö ja iluteeninduse valdkonnas 12 koolitusasutust. Loe kokkuvõtet siit.

Mehaanika ja metallitöö

2020. aastal hindas EKKA mehaanika ja metallitöö valdkonnas 4 koolitusasutuse õppe kvaliteeti. Loe kokkuvõtet siit.

Sotsiaaltöö ja nõustamine

2020. aastal hindas EKKA sotsiaaltöö ja nõustamise valdkonnas 10 koolitusasutust. Loe kokkuvõtet siit.

Turundus ja reklaam

2020. aastal hinnati turunduse ja reklaami valdkonnas 6 koolitusasutust. Loe kokkuvõtet siit.